Європейський День боротьби з торгівлею людьми

До Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми в нашому ліцеї були проведені тематичні виховні години. Під час занять учні дізналися про небезпеку торгівлі людьми, основні види експлуатації, а також методи захисту від можливих загроз. Обговорювалися реальні приклади з життя, а також учням надали інформацію про те, як розпізнати ризики та до кого звертатися за допомогою у разі підозри на торгівлю людьми.

Ці заходи мали на меті підвищити обізнаність та сформувати уявлення про права людини, важливість їхнього захисту та безпечної поведінки в умовах сучасного світу.

Пам’ятайте, в Україні понад 12 років працює система допомоги постраждалим особам та передбачено кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі до 15 років для злочинців за торгівлю людьми.

Для отримання допомоги або додаткових консультацій звертайтеся:

-15-47 гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;

– 0 800 500 202 / 102 гаряча лінія Національної поліції України;

– 0 800 213 103 контакт-центр системи безоплатної правової допомоги;

– 527 гаряча лінія з протидії експлуатації:

– 0 800 500 335 або на короткий номер 116 123 „гаряча лінія” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;

– 0 800 500 225  або на короткий номер 116 111 національна дитяча „гаряча лінія”.