Випуск 2026
У нашому ліцеї відбулося урочисте свято випуску — особлива подія, яка об’єднала випускників, їхніх батьків, педагогів та гостей.Цьогорічне свято відбулося в Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації. У актовій залі панувала атмосфера радості, гордості за досягнення учнів та світлої надії на їхнє майбутнє.З теплими словами привітань до випускників звернулася голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Софія Анатоліївна Дунаєвська, яка побажала молоді впевнено йти до своїх цілей, не боятися викликів та гідно представляти свою країну.З вітальним словом виступив директор ліцею Литвин В.О., який… Читати далі »Випуск 2026









