День психічного здоровʼя

З 7 по 11 жовтня наш ліцей долучився до відзначення Всесвітнього дня психічного здоров’я. У рамках цього дня наша психологиня провела серію заходів для учнів різних класів, спрямованих на формування здорового емоційного стану та навичок стресостійкості.

Для дітей були організовані тематичні години, тренінги та інтерактивні вправи, під час яких учні дізналися про важливість підтримки психологічного здоров’я, вивчили ефективні техніки саморегуляції та розв’язання конфліктних ситуацій. Учасники активно долучилися до обговорень, ділилися своїми думками і отримали корисні поради, як зберігати баланс між навчанням і відпочинком.

Ці заходи допомогли учням глибше усвідомити значення емоційного благополуччя в сучасному житті та важливість турботи про свій психологічний стан.