День захисту тварин

4 жовтня у світі відзначається важливе екологічне свято – День захисту тварин. Це свято, яке допомагає об’єднати зусилля всіх небайдужих людей, які дбають про своїх домашніх улюбленців та піклуються про безпритульних тварин.
В нашому ліцеї, в рамках цього дня, вчителем біології Людмилою Мосьпан були проведені різноманітні заходи та активності, які привернули увагу учнів до проблем тварин:
– Уроки доброти “Мій улюбленець або Ми відповідальні за тих, кого приручили!”, де учні розповіли про своїх домашніх улюбленців, поділилися світлинами та цікавими історіями з їх життя.
– Інформаційні хвилинки “Тварини – не іграшки”, які поглибили знання учнів про проблеми безпритульних тварин
– Арт-майстерні “Мій улюбленець”.
Учні ліцею також активно долучаються до благодійної акції по допомозі тваринам з притулків.