Нація нескорених

До Дня Захисників і Захисниць України наш ліцей провів низку важливих та патріотичних заходів, спрямованих на вшанування мужності й героїзму захисників нашої Батьківщини. Відбулися тематичні виховні години, де учні дізнавалися про історичне значення свята та сучасні події, пов’язані із захистом України. Особлива увага була приділена ролі жінок у Збройних силах України та їхньому внеску в оборону держави.

Однією з найбільш емоційних подій стали зустрічі з військовими, які відвідали наш ліцей. Вони поділилися своїми враженнями та досвідом перебування на фронті, розповіли про важливість підтримки від цивільного населення, зокрема від дітей та молоді. Такі зустрічі справили незабутнє враження на учнів, які змогли особисто поспілкуватися з героями, дізнатися більше про їхню нелегку службу.

Під час конкурсу малюнків учні продемонстрували свої творчі здібності, відобразивши в роботах любов до рідної землі, вдячність захисникам та мрію про мир. Найкращі роботи були виставлені в холі ліцею, де їх могли побачити всі відвідувачі.

Також серед учнів 8-х класів були проведені козацькі забави, де школярі мали змогу продемонструвати свої спортивні здібності, кмітливість і командний дух. Учасники змагалися в традиційних козацьких конкурсах, які не лише піднімали настрій, але й сприяли патріотичному вихованню та згуртованості учнів.
Наш ліцей доєднався до загальнонаціональної хвилини мовчання в пам’ять про полеглих героїв та жертв війни. Учні та вчителі, затамувавши подих, схилили голови, вшановуючи тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

Цей день ще раз нагадав усім нам, наскільки важливим є захист рідної землі, і наскільки великим є вклад кожного, хто бореться за наше майбутнє.
Ми не забуваємо подвигів, які щодня здійснюються на фронті, і завжди пам’ятатимемо героїв, які віддали життя за нашу свободу.
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!