Святкуємо щедрість осені

Вересень наш ліцей закінчує виставкою “Дари мого краю”, де учні представляють свої творчі роботи з овочів, фруктів, квітів та інших дарів природи.
Кожен клас старанно готував поробки, демонструючи не лише креативність, а й уміння працювати з природними матеріалами. Від хитромудрих композицій із гарбузів до витончених квіткових букетів — всі вироби відображають любов до рідної землі та її багатств.
Цьогоріч виставка здивувала відвідувачів великою кількістю експонатів, що вражають своєю фантазією та художнім підходом. Учні створюють справжні шедеври, використовуючи овочі та фрукти, додаючи унікальні деталі із зелені та квітів.

Виставка “Дари мого краю” — це не лише демонстрація талантів, але й нагадування про те, як важливо цінувати та оберігати природу навколо нас.