День Миру

У нашому ліцеї з нагоди Міжнародного дня миру пройшли різноманітні заходи, спрямовані на виховання у молодого покоління цінностей миру, дружби та злагоди. В рамках святкування відбулися тематичні виховні години, під час яких учні обговорювали важливість мирного співіснування, толерантності та взаємоповаги.

Також була організована виставка літератури, де представлено книги та матеріали про значення миру в історії та сучасному світі. Учні з цікавістю знайомилися з літературними творами, які закликають до збереження миру та захисту людських прав.

Кульмінацією святкування став конкурс малюнків на асфальті під назвою «Діти України за мир на Землі». Наші юні художники з ентузіазмом взяли участь у створенні яскравих малюнків, через які висловлювали свої мрії про світ без війни, насилля і конфліктів.

Ці заходи ще раз нагадали всім учасникам, що мир — це найвища цінність, яку необхідно зберігати і передавати наступним поколінням.