Випуск 2024

21 червня у нашій школі відбулося урочисте святкування випуску 2024 року. Цей день став визначним для всіх присутніх – випускників, їхніх батьків, учителів та гостей. Це був не просто вечір, а справжнє свято, наповнене радістю, хвилюванням та світлими спогадами.

Урочисте відкриття розпочалося з гімну школи та привітальних слів директора, який відзначив досягнення кожного випускника, наголосивши на важливості знань і підготовки до нових викликів.

Вчителі також виступили з теплими словами подяки та побажаннями. Вони згадували кумедні та зворушливі моменти зі шкільного життя, які назавжди залишаться у серцях випускників. Ці спогади викликали не одну сльозу радості та ностальгії.

Під час урочистої частини кожен випускник отримав свій атестат про закінчення школи. Це був особливий момент, адже саме цей документ є символом їхніх знань, зусиль та наполегливості.

Свято «Випуск 2024» стало справжнім прощанням з дитинством і початком нового, дорослого життя. Ми пишаємося нашими випускниками і впевнені, що вони досягнуть великих висот у майбутньому. Бажаємо їм щасливої дороги, наповненої досягненнями, радістю і новими відкриттями!

Дорогі випускники, нехай ваш шлях буде світлим і успішним! Ви завжди залишаєтесь частиною нашої великої шкільної родини.