Серце до Серця. Благодійна передача речей від школи

У квітні 2024 року в нашій школі відбулася благодійна акція зі збору речей для малозабезпечених сімей, переселенців та дитячих будинків. Це була чудова можливість для учнів, батьків та вчителів об’єднати зусилля для добрих справ та зробити внесок у підтримку тих, хто цього потребує.
Головною метою акції було зібрати необхідні речі, такі як одяг, взуття, шкільне приладдя, іграшки та книги, і передати їх людям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Організація благодійної акції розпочалася за місяць до зазначеної дати. Протягом трьох тижнів учні, батьки та вчителі приносили різноманітні речі до школи. Було зібрано велику кількість одягу, взуття, іграшок, шкільного приладдя та книг.
У кінці квітня відбулася офіційна передача зібраних речей. І ось нарешті речі доїхали до Новопавлівської та Межівської громад Дніпропетровської області, а саме сіл Богданівка, Веселе та Антонівське.
Передача усіх речей відбувалася спільно з ГО «Кенгуруш».
Адміністрація школи висловлює щиру подяку всім, хто взяв участь у цій акції, за вашу щедрість та підтримку.