Сьогодні ми відзначаємо одне з найяскравіших та найбільш символічних свят української культури – День Вишиванки! Це свято, яке об’єднує нас усіх в патріотичному дусі та підкреслює нашу національну гордість.
У цей день кожен з нас має можливість не лише відзначити красу української вишивки, але й продемонструвати свою повагу до національних традицій. Вишиванка – це не лише різноманітність візерунків та кольорів, це ще й відображення нашої історії, культури та традицій.
Сьогодні наша школа відзначає цей світлий день різноманітними заходами. Для учнів проводяться майстер-класи з вишивання та лекції про історію української вишивки. Також ми проводимо конкурс на кращу вишиванку серед учнів та вчителів.
Нехай цей день принесе нам усім радість, відчуття єдності та гордості за наше національну спадщину.
Нехай вишиванка буде не лише предметом одягу, але й символом нашої єдності та сили.
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в1-1024x928.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в2-920x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в3-768x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в4-763x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в5-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в6-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в7-1024x489.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в8-1024x766.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в9-1024x766.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в10-1024x766.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в11-766x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в12-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в13-1024x766.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в14-1024x766.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в15-1024x766.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в16-768x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в17-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в18-768x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в19-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в20-1024x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в21-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в22-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/в23-1024x766.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5345934914635290185_y-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_5345941189582510703_y-1024x768.jpg)