Ніколи знову

До Дня памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1345 років для учнів нашої школи були проведені тематичні уроки, присвячені подвигам, які не підкорюються часу. Діти відчули важливість вшанування пам’яті героїв минулих поколінь та подякували їм за їхні вчинки.

Також наші учні відвідали Голосіївський парк, де з повагою поклали квіти до обелісків, що символізують вічну пам’ять загиблим. Це був історичний момент, коли молоде покоління згуртувалося в єдиному визнанні важливості історії.

У нашій бібліотеці відбувся книжковий вернісаж “Ми пам’ятаємо”, де кожен міг поглибити свої знання про історію, героїчні вчинки та значення пам’яті для суспільства. Це була чудова нагода для наших учнів побачити, як різноманітні джерела можуть відтворити минуле та зберегти його для майбутніх поколінь.

День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні став не лише днем вшанування тих, хто віддав своє життя за мир і свободу, а й днем поглиблення знань, виховання патріотизму та глибокої поваги до історії своєї країни.