Світлого Великодня!

Учні нашої школи не лише зберегли традиції великоднього святкування, але й додали до них особливого значення цього року. Вони з великим захопленням виготовляли писанки, відтворюючи символіку великодніх свят, та прикрашали паски, передаючи у кожен витвір тепло свого серця та віру в добро.

Проте, наші учні показали, що великодні свята – це не лише час радості та святкувань, а й можливість підтримати тих, хто потребує допомоги. Зібравши допомогу для воїнів Запорізького напрямку, наші школярі продемонстрували свою відданість і підтримку тим, хто захищає мир і безпеку нашої країни.

Ця ініціатива стала чудовим прикладом того, як кожен з нас може зробити свій внесок у підтримку інших та сприяти добрій справі. Дякуємо усім учням, батькам та вчителям, хто приєднався до цієї благородної справи та допоміг зробити світ навколо трошки кращим.”