Прощавай, Букварику!

У школі відбувся захід, який збудив багато емоцій та радості у наших першокласників – квест під назвою “Прощавай, Букварику!”.
Ця захоплююча подія стала справжнім святом для наших учнів.
Учасники квесту, які ще нещодавно вперше відкривали для себе чарівний світ літер і слів, з радістю взяли участь у цьому заході. Кожен учень разом зі своєю командою отримав завдання, яке полягало в розв’язанні різноманітних головоломок, загадок та завдань.
Цей квест був не лише веселим способом попрощатися з першим букварем, але й важливим етапом у формуванні літературної компетентності наших маленьких школярів. Вони продемонстрували свої знання та навички, змагаючись в інтелектуальних поєдинках та спільно розв’язуючи завдання.
Після закінчення квесту всі учасники отримали заслужені нагороди та подяки за активну участь.
Але головне, що залишилось у серцях наших першокласників – це радість спільно проведеного часу, нові знання та позитивні емоції.
Ми вдячні всім вчителям, батькам та учнівському самоврядуванню за те, що долучилися до цього заходу та допомогли зробити його незабутнім для всіх.
Нехай цей квест стане лише початком неймовірних подій та досягнень у шкільному житті наших першокласників!