Всеукраїнський день психолога

У нашій школі ми завжди надаємо особливу увагу психологічному та емоційному розвитку наших учнів.
І до Всесвітнього дня психолога ми підготували цікаву та корисну програму заходів, яка спрямована на підтримку та розвиток наших дітей.
Наш шкільний психолог відзначив цей особливий день проведенням тематичних заходів, спрямованих на розвиток емоційного інтелекту та підтримку психологічного благополуччя учнів. Заняття були організовані для різних вікових груп, щоб кожен учень міг отримати корисні знання та навички, відповідно до свого розвитку та потреб.
Для випускників школи, учнів 11-х класів, було проведено заняття «Профілактика стресу під час підготовки до НМТ». Метою якого було забезпечити розвиток пізнавальних процесів та особистісних ресурсів учнів; сформувати в учнів базові вміння, навички емоційної саморегуляції, розвинути стресостійкість; виявляти й усвідомлювати свої почуття; досягати емоційної рівноваги; сформувати в учнів установку на системну самопідготовку до НМТ.
З учнями 7-8 класів були проведені захоплюючі та корисні заняття: “Я – це Я! І це чудово”, де психолог разом з учнями досліджували та відкривали для себе унікальність кожної особистості; а також “10 поширених проблем підліткового віку”, на яких учні могли отримати корисні поради та розуміння щодо власних переживань та проблем.
Для молодших школярів були проведені заходи з серії “Пізнай себе”, спрямовані на розвиток емоційного інтелекту та вміння розуміти інших і себе. Ці заняття допомагають нашим молодшим учням розвивати мислення, увагу, уяву та комунікативні навички, а також формують доброзичливе ставлення до людей навколо.
Ми вдячні нашому шкільному психологу за його важливу та цінну роботу з нашими учнями. ЇЇ професійна підтримка та спритність у проведенні таких заходів дозволяє нашим дітям відчувати себе захищеними. Від їхнього емоційного та психологічного розвитку залежить їхня успішність та щастя, і ми завжди готові надати їм всю необхідну підтримку та допомогу.