День Землі

У нашій школі ми пильно стежимо за тим, щоб кожен учень зрозумів важливість збереження нашої планети. Щоб відзначити День Землі, ми провели низку захоплюючих та пізнавальних заходів.
Наші вчителі географії влаштували захоплюючу виставку під назвою “Чарівний світ природи”. Ця виставка дозволила нашим учням побачити красу та різноманіття нашої планети через об’єктиви географічних досліджень. Вони мали можливість доторкнутися до природних чудес різних куточків світу через фотографії, карти, та інші візуальні матеріали, які презентувались на виставці.
Крім того, наші вчителі провели тематичні уроки, спрямовані на поглиблення знань про екологію, важливість збереження природних ресурсів та підтримки екосистем. Ці уроки стали чудовою нагодою для наших учнів не лише отримати нові знання, але й задуматися над тим, як вони можуть стати активними учасниками процесу охорони навколишнього середовища.
Давайте разом дбати про нашу планету, адже це один із найважливіших кроків для майбутнього наших нащадків!