Чарівний світ казки

Цього тижня ми підкорили серця наших маленьких читачів, зануривши їх у захопливий світ казок.
Наші маленькі учні прийшли у бібліотеку з великими посмішками, готові відкрити для себе нові світи та пригоди.
Під час заходу, наші провідні казкарі викликали справжнє захоплення серед дітей, розповідаючи їм про найулюбленіші казки та історії, які вони, безсумнівно, полюблять. Вони відчували себе справжніми мандрівниками казкового світу, вивчаючи мудрість королів, відважних лицарів, вибухові пригоди та магічні зустрічі.
Не лише діти, але й наші педагоги відчули неймовірну атмосферу, яка панувала під час заходу. Захоплення та радість, яку ми спостерігали у маленьких читачів, були найкращою винагородою за наші зусилля.
Наша бібліотека завжди відкрита для нових пригод та відкриттів!