Кольоровий тиждень

Кольоровий тиждень у школі – це не лише захоплююча та цікава традиція, але й важлива подія, яка має глибоке значення для учнів, вчителів та всієї шкільної спільноти.
Перш за все, кольоровий тиждень сприяє зміцненню шкільного духу та єдності.
Кольоровий тиждень у школі був як магія кольорів, що розгорталися перед нашими очима! Кожен ранок ми прокидалися з нетерпінням, щоб взяти участь у феєричному святі кольорів.
Понеділок відкривався яскравим червоним, коли коридори переповнювалися вогняними акцентами червоних квітів.
Вівторок привітав нас зі сміливим фіолетовим сяйвом, де кожен куток школи виглядав як свято.
Середа віддавала шану зеленому колориту, перетворюючи шкільний двір у зелену оазу, де кожна нова рослина ставала символом нашої єдності з природою.
Четвер віддавав настрій сонячній радості, де класи були прикрашені малюнками яскравих веселунів та зорепадами.
П’ятниця, синя кульмінація, яка віддзеркалювала безмежну красу і талант нашої шкільної родини.
Кольоровий тиждень не лише додав кольорів до наших днів, він зробив кожен момент незабутнім, наповнивши наші серця радістю та єдністю.