День космонавтики

У рамках відзначення Дня Космонавтики ми провели заходи, що вразили кожного своєю цікавістю та неповторністю.
Від самого ранку учні з нетерпінням очікували на старт космічного путівника. Наші діти були готові до будь-яких випробувань та пригод, адже наша школа – це справжній космічний корабель, готовий до відправлення у всі куточки Всесвіту!
Під час заходів діти мали можливість взяти участь у цікавих майстер-класах, присвячених космосу. Вони вивчали карту зір, виготовляли моделі планет та досліджували таємниці космічних станцій.
Наша команда вчителів також підготувала цікаву лекцію про історію освоєння космосу та досягнення у цій найзагадковішій галузі науки.
Атмосфера веселощів, пізнання та дружби, що панувала на наших заходах, зробила День Космонавтики незабутнім для кожного учасника.
Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення цього заходу!
Бажаємо кожному з вас завжди підніматися вище, досліджувати нові горизонти та не зупинятися на досягнутому. Хай кожен з вас має можливість пізнавати світ навколо себе та мріяти про нові відкриття, які змінять наше життя на краще!