Наші діти живуть у непростий час – їм не вистачає спілкування з близькими людьми, вони знають, що таке тривога, страх, гнів, агресія та інші негативні емоції, від яких ми, дорослі, всіма силами намагаємося їх уберегти.
Усвідомлюючи це, люди все частіше і частіше намагаються торкнутися до світу природи, розуміючи цінність природного та натурального – того, що придає внутрішньої сили, дає позитивний заряд – фізичний, емоційний, душевний.
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548833_y-768x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548834_y-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548835_y-768x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548836_y-768x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548837_y-768x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548838_y-768x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548839_y-768x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548840_y-1024x577.jpg)