Учні нашої школи продовжуються участь у змаганнях першого етапу загальнонаціонального проєкту “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” під гаслом “Разом переможемо”, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.
Волейбол – це гра, яка об’єднує навколо себе дітей.
Кожна гра була цікавою та захопливою, юнаки запекло змагалися за звання найкращої команди.
Бажаємо юним спортсменам подальших успіхів та перемог!
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548741_y-1024x762.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548742_y-1024x682.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548743_y-1024x682.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548744_y-1024x682.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548745_y-1024x682.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548746_y-1024x682.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548747_y-1024x682.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5438144035664548749_y-1024x768.jpg)