Тиждень природничих наук

З метою формування природничої грамотності та залучення учнів у самостійну творчу діяльність з 22 по 29 лютого 2024 р. було проведено “Тиждень природничих наук”.
Для дітей був організований фотоконкурс «Рослини нашого краю». З великою цікавістю та активністю пройшла інтелектуальна гра «Найрозумніший Географ».

В межах тижня з учнями 7-11 класів були проведені позакласні заходи: «У світі тварин», «Знавці біології», «Біомарафон», уроки захисту проєктів: «Організм людини» та «Екосистеми міста Києва», організована виставка найкращих творчих робіт та малюнків учнів.

Протягом тижня проходила виставка творчих робіт. Учні презентували свої навчальні проєкти та реферативні роботи.
Тиждень природничих наук закінчився, але продовжується праця вчителів, які пробуджують творчість підтримують інтерес та бажання учнів вчитися.