![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_6117-1024x472.jpg)
22 січня Україна відзначає День Соборності. Цього дня у 1918 році IV Універсалом Української Центральної Ради була проголошена незалежність, а через рік, у 1919-му, у цей же день на Софійській площі у Києві відбулося офіційне об’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Так, уперше за багато століть історичні українські регіони об’єдналися в одну державу.
Сьогодні відзначаємо не тільки минуле, але і майбутнє нашої незалежної держави. Нехай кожен день приносить нові досягнення та події, що роблять нас ще сильнішими.
Слава Україні!