Урок кібербезпеки

В Україні стартував місяць кібербезпеки. Це – міжнародна практика: саме восени по всьому світу проводять заходи, покликані привернути увагу суспільства до загроз у мережі. А це означає, що саме час нагадати учням правила безпечного користування інтернетом.

До учнів нашої школи завітали працівники ювенальної поліції, які провели бесіду на тему “Безпечний Інтернет”.

Шахраї, на жаль, непогано справляються із обманом користувачів і самостійно, але тепер, коли технології розвиваються неймовірно стрімко, вони отримають ще більше інструментів. Дітям було запропоновано подумати над тим, які небезпеки можуть нести новітні технології, а також над тим, як їх уникнути.
Зокрема, з учнями обговорили потенційні проблеми, повʼязані з використанням штучного інтелекту.