Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З 1 по 31 жовтня проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»

Місячник шкільних бібліотек в нашій школі розпочався з інформаційного повідомлення про план проведення заходів в рамках Всеукраїнського місячника на інформаційному стенді у вільному бібліопросторі.

В бібліохабі для учнів 4-х класів відбулася бесіда-презентація книжок «Донбас», «Полісся».

Учні школи долучились до буккросингу з літературно патріотичної тематики «Подаруй книгу другу»

Літературна гра для учнів початкової школи «Казкові повісті Всеволода Нестайка»