Сьогодні – День знань, улюблене свято школярів. Традиційно ним завершуються літні канікули, учні та учениці повертаються до навчання, зустрічають своїх шкільних друзів і вчителів, сідають за парти, вирушають в захопливу подорож у Країну знань.
У нашій школі, на честь свята, відбулася святкова зустріч просто неба для одинадцятикласників та першачків. В усіх класах проведено перший тематичний урок «З Україною в серці!»
Сьогодні, як і кожного року, наша школа гостинно відчиняє свої двері перед школярами. Незважаючи на надскладні виклики часу: війну, біль, страждання – перший дзвоник лунає в усіх куточках України.
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_4633.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_4639-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_4634-1024x771.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_4636-1024x710.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_4638-1024x576.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_4641-1024x768.jpg)