Вітаємо зі святом Останнього дзвоника!

Шановні учні, випускники, батьки та педагоги!

Ось і пролунав останній дзвоник 2023…

Для кожного цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Дорогі вчителі! Дякуємо вам за те, що так гідно й самовіддано пройшли крізь важкий рік випробувань! Що продовжували сіяти зерна знань попри безсонні ночі, тривогу та втому!

Шановні школярі та випускники!Бажаємо, щоб ваші життєві стежини завжди були щасливими, а кроки були впевненими під мирним небом України!

У цьогорічних випускників дорога у нове, доросле життя починається у непростий час. Проте, ми переконані, на шляху до знань їх вінчатимуть лише успіхи!

Нехай добрим спомином залишаться шкільні роки. За вами – майбутнє нашої країни!

Дякуємо учням зі шкільного активу за творчість, креатив, шалену енергію та безліч цікавих ідей, які було втілено протягом навчального року!

Сподіваємось, що вже у новому навчальному році діти повернуться за парти у свої школи. Віримо у сили оборони та перемогу України!

Чекаємо на повернення наших учнів до рідної Батьківщини, до своєї школи та вчителів!

Тож хай станеться диво для всіх дітей в Україні, і вже у вересні шкільний дзвінок сповістить нас усіх про перемогу!