З Днем Європи!

Це буде День Європи – нашої союзниці. Це буде День Європи – нашої, частиною якої Україна завжди була, є і буде.

Володимир Зеленський

Понад 70 років тому людство боролося проти нацизму. Мільйони українців пройшли нелегкий і довгий шлях звільнення українського Донецька, Луганська, Херсона, Маріуполя від окупантів.

Сьогодні мільйони українців борються проти рашизму, заручившись підтримкою цивілізованого світу. І знову цей шлях боротьби довгий та страшний.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про відзначення 9 травня Дня Європи. Глава держави зазначив, що цього дня українці вшановуватимуть історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм та переможуть рашизм.

росія хотіла нас «денацифікувати». Насправді ж – просто знищити. Брехня та маніпуляції були і залишаються фундаментом ідеології країни-агресора. Однак ворогу не вдасться зламати наш спротив.

До Дня Європи у школі були проведені виховні години з переглядом відеопрезентацій.
Учні 7-В класу долучились до гри «Євроквест».

Вся Європа і світ – з нами. Допомагає, підтримує у боротьбі проти російських окупантів.

Вільні люди перемогли нацизм. Вільні люди України та Європи переможуть і рашизм!