Всеукраїнський день довкілля

Коли тобі погано – прислухайся до природи. Тиша світу заспокоює краще, ніж мільйони непотрібних слів

Конфуцій

Всеукраїнський день довкілля відзначають в Україні щорічно у третю суботу квітня.
Головна мета свята – проведення заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього середовища (очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об’єктів) та поширення екологічних знань задля підвищення рівня екологічної свідомості українців.

Українська природа теж є жертвою російської агресії. Війна вплинула на кожний компонент довкілля – тваринний і рослинний світ, воду, повітря, ґрунт. Також внаслідок бойових дій гинуть рослини та дикі тварини. Наслідки цього негативного впливу будуть довгостроковими та матимуть не лише локальний, а й глобальний характер.

З метою нагадати про особисту відповідальність за збереження та відновлення навколишнього середовища, що страждає від результатів життєдіяльності людини, учні молодшої школи взяли участь у конкурсі малюнків, а ще створили класні екокуточки.

Діти у своїх роботах наголосили, що чистота нашої землі – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.