Поділись Великоднім добром!

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Світле і добре – несе з собою віру, надію і любов.

До світлого Великодня наші учні, батьки та педагоги організувалися, аби передати частинку свого добра, тепла, любові нашим дорогим захисникам.

В рамках акції «Поділись Великоднім добром!» спільними зусиллями протягом трьох тижнів було зібрано 65 коробок з продуктами, засобами гігієни, ліками, малюнками, листівками, оберегами для Збройних Сил України. А також перераховано на карту волонтерки Софії Беляєвої та передано готівкою зібрану на закриття потреб хлопців грошову допомогу.

Ще 6 посилок з речами, свічками, випічкою, супами поїхали до захисників від волонтерського руху «Сила в єдності».

Щира подяка пану Максиму, батькові одного з наших учнів, за організацію цієї відправки.

Сьогодні дружним колективом ми завантажили машину, яка повезла на відправку Добро нашим найкращим – Вартовим неба.

За кілька днів ми побачимо на світлинах їхні щирі усмішки – найдорожчі за усі скарби світу!

І нехай дитячі листи й малюнки зігріють і збережуть кожне серце, яке б’ється у холодних бліндажах!