Плекаймо свої таланти!

Шкільне життя - це дивовижна казка!
Тут суперечка може бути жвава,
І дивовижні, справжні відкриття!
Тут пісня й танець нас усіх єднає,
Уроки і перерви, ігри й сміх.
Тут кожен з нас свої таланти має,
Свій простір є для кожного й для всіх!
                     Надія Красоткіна

Що таке творчість? Це світ навколо нас, це краса, що оточує людину, хвилює і бентежить її душу, намагається запалити бажання до творення чогось нового.

Прекрасне завжди народжується в праці – це праця серця, дитячої душі, невичерпної фантазії і звісно, працьовитих, вправних рук.

Ніхто не знає, звідки зявляється в людини талант та обдарованість. Чому одному дано співати, іншому – знати багато мов, а хтось створює полотна, що живуть у віках. У таких випадках в народі говорять: «Божа іскра» є у людині.

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства.

Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте.

У нашій школі ми ростимо талановиту молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту.

Талант не має меж та кордонів. Ми з радістю поринаємо у бездонний океан і захоплюємось його чарівним світом.
Завдяки таланту ми маємо можливість доторкнутись до піднесеного, хвилюючого і чарівного.

Один мудрець сказав: „Якщо кожного вечора на небі з’являються зорі, значить це комусь необхідно”.

А нам усім просто життєво необхідно, щоб на нашому шкільному небосхилі досягнень ніколи не згасали, а запалювались нові яскраві сузір’я талантів і ширились горизонти Зоряних обріїв.

Тож плекаймо таланти своїх дітей!