![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-3-1024x1024.jpg)
До новорічно-різдвяних свят від батьків та учнів 1-В класу була відправлена посилка захисникам України, які невтомно працюють в підрозділі ППО, закриваючи небо від ворожих ракет.
До посилки було покладено печиво, яке діти розмалювали власноруч, їх малюнки, виготовлені маленькими рученятами різдвяні свічки, а також чай, каву, лист із привітаннями з прийдешніми святами та побажаннями теплого чаювання.
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2022/12/2-5-1024x1024.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2022/12/3-6-1024x1024.jpg)
Мужні хлопці та дівчата були щиро зворушені та не забарилися зі звісткою, надіславши у відповідь відеоролик з отриманими дарунками від дітей.
Нехай все, що було вкладено у святкову коробку, зігріває теплом дитячих сердець у важкі та холодні зимові дні.
Дякуємо за захист і чекаємо додому з перемогою!