Подорож до бібліохабу

22 грудня до шкільної бібліотеки завітали учні перших класів. Завідувачка бібліотекою Литвин Олена Іванівна провела бібліотечний урок «Знайомство з бібліотекою». Маленькі читачі дізналися багато нового: що таке абонемент, формуляр, як користуватися бібліотечними книжками, ознайомилися з правилами поведінки в бібліотеці. Бібліотекарка розповіла першокласникам про книжкові виставки, тематичні полиці, проінформувала учнів про нові надходження дитячої літератури. Бібліотечний хаб – це не тільки книжкові полиці, це й розвивальні ігри, і комп’ютери, і вільний бібліопростір. Учні, які побували на екскурсії, тепер мають змогу записатися до бібліотеки і стати її читачами. Сподіваємося, що бібліотека стане для першокласників улюбленим місцем для читання.

На перерві в шкільний бібліотеці

Читаємо
Вибираємо книгу