Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З 03 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек щорічно проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
24 лютого 2022 року розпочалася військова агресія російської федерації проти України. Війна порушила мирну творчу працю українського народу. Гинуть люди, мільйони вимушені покинути рідні домівки. Земля стогне від болю, кров людська проливається від рук російських окупантів. Український народ став на захист своєї держави, показавши відданість і любов до України. З непохитною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбуватиметься під гаслом «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи».
Закликаємо учнів та вчителів активно приєднатися до проведення в школі Всеукраїнського місячника бібліотек.