Мир – це не все, але все без миру – ніщо!

Якщо ми хочемо скористатися миром, доводиться за це боротися.

Цицерон Марк Туллій

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки замислитись, але й зробити щось дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.
Війна – це страшне зло на землі. Одного слова достатньо, щоб вона почалася і забрала мільйони життів із собою. Багато залежить від влади, її витримки, терпіння і мудрості. Багато залежить і від кожного з нас.

З нагоди відзначення Дня миру педагогічний колектив провів виховну роботу з учнями через дискусії, круглі столи, перегляд презентацій, відеороликів, флешмобів, залучення дітей до малюнків, виконання вправ “Моє розуміння слова Мир”, виготовлення листівок на підтримку воїнів ЗСУ.

Я голосую за мир, за щастя у кожному домі,
Я голосую за мир, за мир на землі колисковій.
Я голосую за мир, хай буде завжди він і всюди,
Я голосую за мир, хай будуть щасливими люди.
Хай діти здорові ростуть у мирній щасливій країні,
Хай буде в них світле життя, бо мир треба кожній дитині.
Я голосую за мир, за мир на моїй Батьківщині.
Я голосую за мир на рідній моїй Україні.
Хай в світі не буде незгод, ні бід, ні печалі, ні смутку,
Хай мир людям буде завжди, до миру єднаймося, люди!
Єднаймось до миру усі, учімось любити й прощати,
Хай кожен наш прожитий день буде схожий на маленьке свято.
Я голосую за мир, хай буде завжди він і всюди,
Бо як буде мир на землі, то будуть щасливими люди.

Голосуймо за мир наближаючи спільними зусиллями перемогу українських Збройних Сил над ворогом, перемогу світла над темрявою, перемогу честі й гідності над безчестям негідників, перемогу демократії над авторитаризмом, перемогу вільного духу над рабством, перемогу цивілізації над варварством, перемогу європейських цінностей та вибору над кривавими сторінками радянщини та її безоднею, яка поглинула й «перемолола» цвіт української нації, перемогу відродження над занепадом, перемогу України, від якої залежить доля всього європейського світу!

Про важливість миру словами поета Микити Лукаша наголошує учениця 4-А класу Гарькавенко Ангеліна