«Таємниці стародавнього Києва»

Як тебе не любити, Києве мій?

20 вересня відбувся старт районної краєзнавчої пішохідної квест-гри «Таємниці стародавнього Києва», який проводився Будинком дитячої та юнацької творчості Голосіївського району.

У грі брали участь учні 7-8 класів від різних шкіл району, серед яких була і рідна 15 школа.

Старт квесту відбувся у сквері біля Золотих Воріт. Учасники на чолі з керівником команди Огницькою Юлією Володимирівною, вчителем географії, отримали завдання та карти-схеми від організаторів і вирушили у цікаву двогодинну подорож славетним Києвом, який теж, як виявилося, має чимало таємниць.

Розгадуючи їх учні подолали цікавий шлях, познайомившись з історичними пам‘ятками та фактами.

Фінішував захід у парку імені Тараса Шевченка.

Ця езабутня подорож сприяла розширенню світогляду учнівської молоді, закріпленню навичок орієнтування за планом місцевості, формуванню ефективної колективної взаємодії, ініціативності, креативності.

Діти провели час пізнавально, корисно, весело, отримавши нові знання та набувши нового досвіду. А ще вписавши ім’я своєї школи в таємничу історію стародавнього Києва.

Дякуємо оганізаторам за чудовий захід, частиною якого ми стали!