Перейти до вмісту

«В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім — Батьківщина»

Напередодні Дня незалежності ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний Прапор України. Синьо-жовте знамено є історичною пам’яттю та гордістю народу. На превеликий жаль, сьогодні український прапор, прапор кольорів мирного неба і золотого поля, залитий кров’ю найкращих синів українського народу і окроплений святими сльозами матерів. Ми, українці, продовжуємо сплачувати велику ціну за право називатися нацією гордих, вільних і відповідальних громадян.
День Незалежності – це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за її державність, це шана загиблим Героям Небесної Сотні, це невимовний біль за втраченими на фронтах Неньки українськими воїнами і добровольцями, які ціною власних життів захищали та продовжують боронити територіальну цілісність, державність, суверенітет нашої держави. А ще це день, коли варто серйозно задуматись про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією…
Тож хай розум, воля і любов до рідної землі ще міцніше згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України.
З Днем народження, люба країно! Миру й злагоди, рідна! Хай загояться всі твої рани, хай завжди майорить твій стяг над нескореними містами нації переможців!