Дорогі учні!
Шановні вчителі та батьки!
Вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника!

Останній урок лишився позаду. Останній дзвінок вже пролунав.
Ви випускники, які схожі на пташенят, що вилітають з рідного гніздечка.
Дитинство сьогодні дивиться на вас великими блакитними, як небо, очима; усміхається так щиро, наче матуся, яка побачила ваш перший крок; обіймає так міцно, наче тепла таткова рука; сумує так ніжно, бо проводжає вас у доросле життя, вдягнувши на кожного вишиту сорочку та пов‘язавши на плечі жовто-блакитний стяг вашої Батькіщини. Щоб ви завжди пам‘ятали свою школу, рідних вчителів, батьків, свою співучу мову, своє коріння, пишалися тим, що ви українці, і були гідними своєї країни!
Бажаємо вам найкольоровіших веселок, найблакитнішого неба, найтепліших дощів, найяскравіших зірок, найчистіших річок, найприхильнішої долі на подальшому шляху.
Хай він завжди буде уквітчаний на щастя й на долю рушником.
Хай все омріяне вами здійсниться.
Хай всі ваші перемоги будуть найблискучішими, мрії – найсміливішими, а вчинки – найгіднішими!
Де б вам не довелося бути завтра, йдіть по життю гордо з Україною в серці! Пам‘ятайте, що назавжди залишитеся дітьми в серцях своїх вчителів.
У добру путь, дорогі наші випускники!
Хай всі шляхи будуть для вас відкриті!