Міжнародний день рідної мови

Мова — духовна скарбниця нації, її найцінніший дар. Це не просто засіб людського спілкування, це те найцінніше, що живе у наших серцях.
Сьогодні на Землі налічується близько 6 тисяч мов — самобутніх, унікальних, неповторних. Половина з них перебуває на межі зникнення. Щоб уберегти мови від вимирання, за пропозицією держав-членів ЮНЕСКО 21 лютого було проголошено Міжнародним днем рідної мови. Щиро вітаємо всіх із неповторним святом. Не забуваймо свого коріння, плекаймо материнське слово. Нехай воно буде для всіх нас оберегом!

У Міжнародний день рідної мови учнівське самоврядування розмірковувало над тим, чим же ж є для них МОВА? Свої думки діти виклали у відеороботі.

Маленька зірочка нашого закладу з дзвінким та чистим, як гірський ручай голосом, учениця 4-Б класу Марчук Анастасія свою любов до рідної мови донесла у пісні «Сяйво калинове».