День Збройних сил України

6 грудня відзначається День Збройних Сил України –  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України в нашій школі проведені заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції:

– виховні години : “На варті незалежності”, “Герої сьогодення”,

“Збройні сили – міць і гордість України”;

– тематичні уроки: “Свято доблесті та мужності”, “Історія створення Збройних сил України”. (На такому уроці в 1-В класі був присутній капітан Збройних сил України, колишній учень нашої школи Андрій Гусєв);

– привітання учнями 8-а класу воїнів зенітного ракетного полку;

– конкурсні програми для хлопчиків: “Зростаємо мужніми”, “Ну-мо, хлопці”;

– фото-виставка “Вірні сини Батьківщини”;

– урочиста лінійка “Незламні, сильні воїни вільної України”.

Дорогі наші захисники!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Збройних сил України!

Бажаємо Вам доброго здоров’я, щастя, радості, чистого та мирного неба!

Слава Україні – Героям слава!