І триста із кращих, найкращих пішло…

Мамочко, вибач за чорну хустину

За те, що віднині будеш сама.

Тебе я любив. І любив Україну

Вона, як і ти, у мене одна.

Оксана Максимишин-Корабель

29 січня 1918 року в історії України з’явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров’ю, назва якої – Крути. Світова історія знає багато жертв в ім’я ідей, але аналогічної Крутам не було.
З метою вшанування 300 студентів-гімназистів класні керівники провели з дітьми тематичні виховні години.
Вчителем історії, КорчовоюТамарою Миколаївною, та учнями 8-В класу було проведено історичний урок для школярів 8, 9, 11 класів «Пам‘ятаємо про Крути. Вони загинули, щоб ми жили».
Під час цього заходу йшлося про подвиг студентів під Крутами у 1918 році. Учнівська молодь вшанувала пам‘ять юних захисників, які поклали голови за волю своєї країни, хвилиною мовчання.
Шкільною бібліотекою було організовано книжкову експозицію у вільному просторі.
Учениція 3-А класу, Гарькавенко Ангеліна, продекламувала вірш «КРУТЯНЦЯМ» письменниці Лесі Храпливої.
Всі проведені заходи до Дня пам‘яті Героїв Крут об’єднала думка про те, що цей день назавжди залишиться в серцях світлим днем подвигу та прикладу для нинішніх і майбутніх поколінь, надії і любові до своєї Батьківщини.