Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров‘я!

Сьогодні українці святкують старий Hовий рік, гостини Маланки, Василя, Щедрий вечір, «багату кутю».
Важко переоцінити багатство наших традицій. Однією з них є щедрування – давній український звичай новорічних обходів, під час яких групи щедрувальників піснями славлять господарів. Учні нашої школи також долучились до цієї традиції, яку маємо цінувати, шанувати, та защедрували у класах.
Бо це не просто календарна дата – це наша історія, наша пам’ять, наша рідна Україна.
Бажаємо щастя, достатку, міцного здоров’я, комфорту й тепла. Віри та Любові!
Музичні вітання для усіх добрих людей від маленької зірочки нашої школи Хавченко Златослави, учениці 1-Б класу (музичний керівник – Вікторія Резнік) та вихованців музичного гуртка під керівництвом Жмуцької Ірини Василівни до новорічно-різдвяних свят.
Веселих свят та щасливого Нового року!