Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

В умовах світової пандемії та переходу на здобуття освіти в дистанційній формі, зросла кількість ризиків насильства та експлуатації дітей в інтернеті.
З нагоди Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» для підвищення обізнаності учасників освітнього процесу МОН рекомендувало провести в закладах освіти інформаційно-просвітницькі та профілактичні заходи щодо запобігання насильству та експлуатації дітей у цифровому просторі.
Сьогодні завдяки співпраці Центру у справах жінок та сім’ї «Родинний дім» спільно з ГО «Всеукраїнський Культурно-просвітницький Центр «Нове життя» та Управлінням освіти Голосіївського району м. Києва учні 5-А класу переглянули пізнавальну презентацію від освітнього проєкту «Stop_sexтинг», яку проводила авторка і керівник програми «Формування навичок безпечної поведінки у дітей та підлітків» Олена Петрик, про запобігання насильству та експлуатації дітей у цифровому просторі.
Маємо сподівання на подальшу співпрацю з нашим закладом.
Пам’ятаймо: проінформовані – значить захищені!