Тиждень доброчесності

29 листопада розпочався загальноукраїнський “Тиждень доброчесності”, який триватиме по 3 грудня.

Головна мета тижня – ознайомити учнів з поняттям “Доброчесність”; створити умови, за яких діти зможуть, в першу чергу, поставити собі запитання, які вони ніколи раніше не ставили та не думали про них.

Шкільне самоврядування (учні 8 класів, Якимчук Єлизавета та Чернов Дмитро) провели тематичні, виховні години для учнів 5 класів, де змогли поставити їм найголовніші питання: Як це бути доброчесним? Як варто вчинити в тій чи іншій ситуації, коли рішення не є очевидним?

В рамках проведення цього тижня в школі на інформаційній дошці були розміщені матеріали для ознайомлення учнівської молоді з принципами доброчесності у вигляді цікавих фактів.

Ми всі хочемо жити в розвиненому середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності. Тож будьмо доброчесними!