День Гідності та Свободи

Свобода – це вміння сказати «так». Гідність – це вміння сказати «ні» своїм страхам.

Святослав Вакарчук

Україна – територія гідності і свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування для нашої країни, але українці продемонстрували свою любов до країни, честь і мужність. Україною потрібно пишатися і просто неможливо не любити! Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті людській назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Класні керівники нашої школи разом із учнями вшанували Героїв, провівши виховні години, згадавши найтрагічніші та найболючіші зі сторінок сучасної української історії.

Низькій уклін та шана від вихованців школи, які цінують свободу і твердо знають, що Герої не вмирають!

З Днем Гідності та Свободи!