Із Днем писемності та мови

34 роки поспіль 9 листопада ми вклоняємося Мові й Слову, їх красі та виразності, влучності та розмаїттю. Без них жодна людина не може повноцінно почувати себе частиною народу, його історії, культури. Вони душа нашої нації, велична, як Дніпро, красива, як ніжна мама, витончена, як червона калина, джерельна, як струмочки, дзвінкоголоса, як потічки слів, приказок, думок, незнищенна, як жар – птиця, милозвучна, як соловейко, іскрометна, як промінці сонця.

Вітаємо всіх із цим святом, і бажаємо кожному з нас оберігати та розвивати українську мову, утверджувати її, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.

Кожного року учителі й учні нашої школи активно долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту єдності. Цьогоріч також 9 листопада о 10.00 запрошуємо всю нашу шкільну родину долучитися до флешмобу, щоб перевірити свою грамотність.