Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.
Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій 87-й річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, в нашій школі пройшло ряд заходів.
Класними керівниками проведені години спілкування, виховні заходи «Моторошні дні в історії українського народу». В шкільній бібліотеці діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й».
Закликаємо всіх 24 листопада о 16-й годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».
Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191122_103629-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-bfef5a9a5ce4654352b7298866a4904b-V-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-e7ab7fd7c759475dbf22e401bbd3e08e-V-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-3352dfaed546c8b5753c7f4e7084cde7-V-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191122_103406-1024x768.jpg)