21 листопада відповідно до Указу Президента України відзначається День Гідності та Свободи — річниці початку доленосних для України подій Революції Гідності.
Саме в цей день, на Майдані зібралися перші декілька сотень протестувальників. Це був день свободи, надії, свято вільних українців. На боротьбу за свої ідеали пліч-о-пліч стали жителі заходу і сходу, люди різних національностей.
Відзначення Дня Гідності та свободи розпочалося ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ в пам’ять Героїв Небесної сотні.
Україна – це територія гідності і свободи . Для українців земля України є святою і рідною. Вона полита потом і кров’ю сотень поколінь наших працелюбних і героїчних предків, які зберегли для нас нашу солов’їну мову, її пісні, а нас самих наділили веселою вдачею, співучістю, працьовитістю та високою мораллю.
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-c6575cc34af2bba6a3e5fbdf19c25cec-V-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191121_103811-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191121_103936-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191121_104133-1024x768.jpg)
![](https://school15.kyiv.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191121_105348-1024x768.jpg)