Захист слабких – справа сильних!

Тварини – частина природного закону, вони мають свої права, тому що вони розумні.

Жан-Жак Руссо

В рамках проведення II Всеукраїнського уроку про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, ініціатором якого стала благодійна організація «БФ «Щаслива лапа», присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин (4 жовтня) в нашій школі протягом 4-6 жовтня було проведено уроки доброти, організовано фото виставку «Мої улюбленці!».
Також вихованці нашого навчального закладу долучилися до всеукраїнської благодійної акції «Happy гав для Сірка»: зібрали й закупили корм для собак і котів, іграшки, наповнювач та передали до притулків за межею Києва через представників найбільшої в Україні волонтерської команди «Хвостатий четвер», які провели уроки гуманності у 2 та 3 класах, розповівши дітям про захист слабших, про те, що тварини – не іграшки, про відповідальність за домашніх улюбленців, розібравши з малечею правила поводження з тваринами.
Девізом уроку стали гасла: «Захист слабких – справа сильних!», «Не купуй – прихисти».
Учні 8-В класу під керівництвом вчителя Корчової Тамари Миколаївни відвідали притулок «У добрі руки» та привезли корм для його мешканців.
Маємо надію, що завдяки таким світлим ініціативам від благодійних організацій у майбутньому стане реальним вирішення проблеми безпритульних тварин в Україні, а серця наших дітей завжди будуть відкриті до гуманності й милосердя!