Козацький квест “Булава”

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє– День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані і виникали послідовно. Для козаків свято Покрови було найбільш значущим святом, вони вірили, що свята Покрова охороняє їх.

Сьогодні, у спеціалізованій школі I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 15 міста Києва, учні 5-В класу зібралися, щоб переконатися, що дійсно є нащадками славного козацького роду, в чиїх жилах тече кров сміливих, відважних козаків, взявши участь у квесті “Булава”. Їм довелося пройти через 10 випробувань.Це стільки, скільки було колись порогів на Дніпрі. В давні часи ці пороги були страшною перешкодою на шляху до того, хто плив Дніпром на Січ. Вважалося, що справжнім козаком може зватися лише той, хто пройшов хоч раз у житті через пороги.

“Чия відвага – тому перемога” – головний меседж наших школярів, які змогли виконати усі завдання.