Заходи до Дня захисника України та Дня козацтва

Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків.
Тож напередодні цього чудового свята з 11 до 13 жовтня 2021 року класні керівники СШ І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 15 провели у своїх колективах різноманітні заходи: години спілкування «Наша слава козацька не вмре, не загине!», бесіди «Ми – нащадки козацької слави», які були спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів – українських козаків.
Дітям також розповіли про свято Покрови, яка вважалася заступницею козаків, ознайомили з історією виникнення козацтва та козацькими звичаями.
Старші школярі виступили з доповідями та переглянули презентації.

Молодші школярі спробували створити образ козаків у своїх малюнках, а також записали віршоване привітання захисникам та захисницям України. Учениця 7 класу, Крижба Марія, привітала наших героїв чуттєвою піснею «Гімн землі».
Девізом проведення заходів до Дня захисника України та Дня козацтва стали слова: «Пишаємося тим, що ми українці!»